WEF: найнебезпечніші в Європі подорожі – Україною

0
48

Всесвітній економічний форум (WEF) оприлюднив The Travel and Tourism Competitiveness Report 2019. Одна з панелей дослідження – безпека туризму.

Визначення відповідного рейтингового показника “Safety and Security” базується, поміж іншого, на низці критеріїв, а саме: ефективність поліції, кількість вбивств, терористичні ризики, загальний рівень злочинності і насильства.

Туристичний рейтинг “Safety and Security” України – 4,8 балів (з максимальних 7) виявився на 0,5 бала нижчим за середньосвітову позначку (5,3) і гіршим в Європі, за оцінками WEF. За даним показником Україна опинилася на 107 позиції з 140 держав, між Парагваєм (4,9) і Буркіна Фасо (4,8).

Page 35. The Travel and Tourism Competitiveness Report 2019 | WEF

При цьому рейтингове місце України за загальним показником ( “Overall Rank”, що враховує безліч інших оціночних критеріїв) значно вищий – 78 позиція з 140 держав. На 10 рядків ближче до топу, ніж в The Travel and Tourism Competitiveness Report 2017.

Найбільш безпечною країною для туристів в Європі і в світі визнано Фінляндію (6,7), найнебезпечнішим в світі став в 2019 році Сальвадор (3,0).

Нагадаємо, що Всесвітній економічний форум – швейцарська неурядова організація, відома проведенням щорічних зустрічей в Давосі, куди запрошуються провідні керівники бізнесу, політичні лідери, провідні мислителі і журналісти. Засновник WEF – Клаус Мартін Шваб.

ДОКЛАДНІШЕ: ТОП безпечних і небезпечних країн для подорожей – WEF