З 15 по 18 червня 2021 року в Києві в Міжнародному виставковому центрі відбудуться три найбільших в Україні міжнародних спеціалізованих виставки – “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА”, “Expert Security” і “Технології захисту/ПожТех”.


  • Поміж інформаційних партнерів головних заходів року в сфері безпеки – SECURITY.org.ua HUB.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА”
Унікальний бізнес-майданчик, понад 27 тисяч відвідувачів – усі умови для розширення кола споживачів; можливість зустрічей з головними державними замовниками – відомствами, діяльність яких пов’язана з безпекою держави та громадян. Характерною рисою заходу є помітна представленість суміжних галузей ОПК, зокрема, підприємств машинобудування, зв’язку та телекоммунікацій, легкої промисловості, харчової промисловості тощо.

ВСЕ ПРО ВИСТАВКУ “ЗБРОЯ ТА БЕЗПЕКА” | КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ


II Міжнародна спеціалізована виставка “Expert Security”
Гарантована увага українських та іноземних ЗМІ, понад 24 000 відвідувачів з України та ще 46 країн світу, присутність перших осіб держави, відповідальних за сектор безпеки та охорони.
Участь найбільших виробничих і експортно‑імпортних підприємств: системи безпеки територій, будівель, споруд, засоби забезпечення громадської безпеки, захисту інформації та інші технології.

ВСЕ ПРО ВИСТАВКУ “Expert Security” | КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ


ХІХ Міжнародна спеціалізована виставка “ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ”
Головний галузевий виставковий проект України в сфері пожежної та промислової безпеки, рятувальної справи, цивільного захисту та охорони праці. Участь представників центральних органів влади та місцевого самоуправління, керівників пожежних та аварійно‑рятувальних служб, експертів з пожежної та техногенної безпеки та цивільного захисту, інженерів, представників міжнародних організацій.

ВСЕ ПРО ВИСТАВКУ “ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ” | КОНТАКТИ ОРГАНІЗАТОРІВ