Український союз пожежної та техногенної безпеки

0
354


  • Сайт: www.usptb.org
  • Е-mail: [email protected]
  • Тел.: +38 (044) 331 05 11
  • Адреса: 03179, м. Київ, пр-т. Перемоги, 123, офіс 524-525
  • Президент – Голова правління: Борис Станіславович Платкевич


Український союз пожежної та техногенної безпеки (УСПТБ)

Всеукраїнська громадська організація створена в 2004 році (до 30 липня 2010 року  мала назву «Український союз виробників протипожежної продукції та послуг»), зареєстрована Міністерством юстиції України 19 жовтня 2004 року за № 2163.

До складу УСПТБ в переважній більшості входять колективні члени, тобто, трудові колективи підприємств, установ та організацій, та індивідуальні члени – фізичні особи, що працюють в галузі пожежної та техногенної безпеки. Станом на 2019 рік – близько 160 суб’єктів.

Задекларована головна мета організації – діяльність, спрямована на поліпшення екологічної ситуації шляхом сприяння розробці та впровадженню засобів і методів протипожежної охорони та техногенної безпеки, захисту вітчизняного ринку пожежного та техногенного призначення, спільних інтересів членів УСПТБ.

Організація активно працює над створенням цивілізованих умов роботи на ринку протипожежного та техногенного захисту, приділяючи особливу увагу якості продукції, робіт та послуг, а також сприянню забезпечення галузі нормативно-регуляторною та нормативно-технічною базою на рівні стандартів ЄС.

УСПТБ також здійснює науково-технічну діяльність у сферах будівництва, промисловості будівельних матеріалів, архітектури і містобудування; нею створено технічний комітет №315 «Системи техногенної та пожежної безпеки будівель і споруд» при Мінрегіоні України.

Український союз пожежної та техногенної безпеки є національним членом професійної Європейської громадської організації «Міжнародна асоціація пожежних та рятувальних служб», а також прямим учасником і членом угоди про співробітництво між відповідними професійними організаціями Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини та Латвії.