У Google Maps з’явився режим “інкогніто”

0
60
Глобальна пошукова система презентувала опцію, яка надає користувачам нову можливість контролю за власними персональними даними. Повідомлення про новацію Google оприлюднив Укрінформ із посиланням на блог американської компанії.

“Режим “інкогніто” є одним з найпопулярніших інструментів контролю приватності з початку його запуску в 2008 році в Google Chrome. Ми з початку цього року додали його в YouTube і тепер представляємо в Google Maps”, – повідомив директор офісу з управління продуктами, приватністю й захисту даних Google Ерік Міраглія.

За словами Міраглії, коли користувачі вмикають режим “інкогніто” в Google Maps, всі його дії, як наприклад пошук будь-якої локації, не зберігатимуться в акаунті та не будуть використані для персоналізації користування Google Maps. Він додав, що режим можна буде увімкнути або вимкнути в меню, яке з’явиться на екрані, коли користувач натисне на власну профільну фотографію.

Спецрежим буде доступний для користувачів операційної системи Android вже цього місяця, а для користувачів iOS це станеться “незабаром”.