* Travel Advisories – спеціальна система сервисів на офіційному порталі The Department of State’s Bureau of Consular Affairs, системи Державного Департаменту США

На ОФІЦІЙНОМУ ПОРТАЛІ TRAVEL.STATE.GOV передбачені низка опцій, що дозволяють в режимі реального часу створити уявлення про рівень безпеки певної країни, перелік загроз і ризиків для візитерів, і навіть отримати рекомендації фахівців The Department of State’s Bureau of Consular Affairs щодо запланованої поїздки. Сервіси розраховані на громадян США, проте можуть бути корисні та інформативні практично для кожного – інтуїтивно прості та зручні в використанні, але потребують мінімального знання англійської мови.

ОФІЦІЙНИЙ ПОРТАЛ TRAVEL.STATE.GOV МІСТИТЬ НИЗКУ СЕРВИСІВ У СФЕРІ БЕЗПЕКИ

The United States Department of State, Державний Департамент США є федеральним органом виконавчої влади при уряді США, консультує президента та виконує функцію міністерства іноземних справ

  • ДЕЯКІ СЕРВІСИ ДЕРЖАВНОГО ДЕПАРТАМЕНТУ США
    • ІНТЕРАКТИВНА КАРТА СВІТУ, що надає інформацію про рівні безпеки країн візуально кольором і при натисканні (4 рівня безпеки)
    • КАРТОТЕКА КРАЇН СВІТУ, що містить розгорнуту інформацію про країну, ризики та загрози безпеці для її візитерів
    • МОДУЛІ РЕКОМЕНДАЦІЙ, що передбачені розробниками системи, щоби допомогти оцінити ризики поїздки, інформувати про місцеві закони, звичаї etc.

“Приділить 90 секунд для безпечнішої поїздки”, – закликає промо-ролик, що розміщено на цьому ресурсі: “Take 90 Seconds for Safer Travel”. Приділяємо трохи більше часу і переконуємося в тому, що Державний Департамент США піклується про безпеку американських громадян.

YOUTUBE | U. S. DEPARTAMENT OF STATE | Travel Advisories and Alerts for U.S. Citizens